Internetový obchod www.jezhned.cz,

se orientuje na zákazníky, kteří rádi jedí chutně a zdravě, ale nemají čas vařit a proto oceňují snadnou přípravu jídla ohřátím. V sortimentu najdete 30 hotových jídel. Všechna jídla jsou bez lepku, alergenů, glutamanu a éček. Trvanlivost jídel byla dosažena novou metodou bez mražení, bez chlazení a bez konzervantů, takzvanou super sterilizací. Všechna jídla se dají snadno připravit za 3 až 10 minut - stačí je otevřít a ohřát. S internetovým obchodem www.jezhned.cz se můžete najíst chutně, zdravě a rychle nejen doma či v robotu, ale i na horách či u vody

Na Slovensku provozujeme e-shop www.jedzhned.sk

Zakladatelé:
Ľuboš Dojčan

Ľuboš Dojčan - zakladateľ jedzhned.skJasné, že doma uvařené jídlo je nejzdravější - pokud je z kvalitních surovin. Ne vždy však můžeme vařit. Někdy nemáme čas. Jindy nemáme po ruce sporák. Nebo se nám zkrátka nechce. A mnozí vařit ani neumějí. Proto jíme v bufetech, pizzeriích a fast-foodech. Najíme se rychle, ale platíme za to zdravím. Díky jezhned se můžete najíst nejen rychle, ale i zdravě a chutně. Doma či v práci, na horách či u vody. Přeji vám pevné zdraví a dobrou chuť! 

 

 

 

Hana Dojčanová
Hana Dojčanová - zakladateľka jedzhned.sk

Zdravé jídlo má být z místních, geneticky nemodifikovaných surovin. Uvařené ne průmyslově, ale tradičním způsobem. S vyváženým obsahem bílkovin, tuků a uhlohydrátů. Se sníženým obsahem soli. Bez umělých aromat, příchutí, konzervantů a jiných přísad. Bez lepku a jiných alergenů. Domníváte se, že takové jídlo nemůže chutnat dobře? Ochutnejte a uvidíte, že může. Za vše hovoří fakt, že naše jídla chutnají i dětem - na velké překvapení mnohých maminek.

    

 
 Peter Krajčovič
Peter Krajčovič - zakladateľ jedzhned.skJsem pohodlný člověk, a proto se mi líbí, že jezhned jídlo mám na talíři připravené ke konzumaci za 3 až 10 minut. Stačí ho jen zahřát a jím! Líbí se mi i trvanlivost 3 až 36 měsíců při pokojové teplotě. Tím pádem jako šéf logistiky nepotřebuji ve skladu žádné ledničky ani mrazáky. To jsou věci, která mě přesvědčily, abych se přidal do jezhned party.