Existuje více způsobů jak uhradit platbu za nákup našich hotových jídel. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Platba převodem na bankovní účet

Jídlo můžete uhradit předem na základě informací, které se Vám zobrazí na obrazovce jako je číslo účtu a variabilní symbol. Objednávka se zpravidla vyexpeduje ve stejný den, jako platba najela na náš bankovní účet. Po obdržení platby zasíláme potvrzující email.

Dobírka pro Zásilkovnu, Úloženku a Intime

Platbu za objednávku uhradíte v pobočkách Zásilkovny, Úlozenky nebo kurýrovi Intime v hotovosti při doručení zboží na Vaši dodací adresu. Při objednávce do 9:00 jídlo expedujeme ještě týž den.

Trustpay - rychlý převod z účtu v bance 

Způsob platby pro klienty téměř všech bank v Česku. Po odeslání Vaší objednávky jste automaticky přesměrováni na internetové bankovnictví Vámi vybrané banky, kde po přihlášení pouze zkontrolujete předvyplněné údaje a autorizujete platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut. Při platbě do 9:00 jídlo expedujeme ještě týž den.

Trustcard - úhrada vaší platební kartou přes internet

Rychlá a bezpečná úhrada zboží platební kartou přes internet. Objednávka při platbě kreditní nebo debetní kartou prostřednictvím platební brány Trustpay se uhradí po dokončení transakce. Po skončení transakce vidíme potvrzení platby a můžeme expedovat. Při platbě do 9:00 jídlo expedujeme ještě týž den.