Představujeme širokou nabídku veganských a vegetariánských hotových jídel.

V sortimentu máme:

12 veganských jídel

25 vegetariánských jídel

11 jídel bez alergenů

25 bezlepkových jídel

15 jídel bez laktózy

Všechny hotové sterilované jídla jsou uvařené podle tradičních receptur. Neobsahují žádné přidané konzervanty, dochucovadla ani barviva. Celý sortiment je v bezlepkový. Je vhodný pro osoby, které musí dodržovat bezlepkovou dietu. Zároveň je však vhodný i pro lidi, kteří netrpí žádnou negativní reakcí na lepek ve stravě.

Jídla jsou baleny v jedno porcovém provedení.

Jídla jsou baleny do speciálních polypropylenových sáčků, které jsou odolné vůči menším nárazům a zároveň jsou skladné. Indické jídla jsou ještě zabalené do papírových obalů, kde najdete všechny důležité informace o jídle.

Skladování je nenáročné. Jednoduše je můžete nechat ve skříni nebo v místnosti, kde je pokojová teplota (do +30 stupňů Celsia) a zároveň kde nebudou na přímém slunci. Nemusíte používat žádné chladicí boxy ani mrazák! Je vyzkoušeno, že jídla vydrží i krátkodobě vyšší teploty, než je uvedena maximální hodnota. Pokud cestujete na dovolenou například do Chorvatska a budete naše hotová jídla převážet v kufru, nemusíte se bát, že by se vám pokazili.

Díky unikátní metodě konzervace jídla při vysoké teplotě a tlaku mají všechny roční dobu spotřeby! V případě, že jídlo otevřete a nesníte celé, vložte jej do ledničky a spotřebujte do 48 hodin od otevření. Datum spotřeby je vytištěno na kapse. Jídlo během této doby neztrácí na kvalitě ani chuti.