Nejčastější dotazy

Co nabízí jezhned.cz
Nabízíme chutná hotová jídla, která není třeba vařit. Nemusí se přidávat voda, jídla nejsou dehydrovaná. Jídla v sáčku můžete jednoduše ohřát v mikrovlnce, v horké vodě nebo v hrnci a servírovat. Bez obav je ale můžete jíst i studená.

Kam všude si jídlo mohu vzít?

Hlavní výhodou našich jídel je jejich univerzálnost. Protože jídla jsou zabalena do odolných bariérových sáčků, můžete je bez obav vyjmout z papírového obalu (neplatí pro Tilda rýži) a vložit do batohu nebo kamkoliv, kde nebudou ostré předměty, které by propíchly sáček. Ať už vás čeká výlet na kole, trekové dobrodružství, jedete autem na dovolenou, řídíte kamion, potřebujete jídlo na ryby nebo prostě nestíháte v práci nebo doma. Jídla můžete mít stále po ruce, aniž by vás omezovalo svou velikostí nebo skladovacími podmínkami.

 
Jak dlouho jídlo vydrží?
Aktuální doba spotřeby je vždy uvedena na obalu. U našich jídel je to obvykle 1 rok od data výroby. Trvanlivost jsme schopni zaručit i bez nutnosti přidávání chemických konzervantů.

Jak je možné, že jídla tak dlouho vydrží?
Ke konzervaci jídel naši dodavatelé používají unikátní technologii sterilizace. Během tohoto procesu  je hotové jídlo vystaveno krátkodobému působení vysokého tlaku a teploty, čímž uvnitř sáčku vznikne sterilní prostředí. Dokud se neporuší hermetičnost bariérového sáčku, tak není důvod, aby se jídlo zkazilo. Sterilizací se totiž zničí všechny mikroorganismy, které by za normálních okolností do několika dní zničily celé jídlo. Tuto technologii můžeme porovnat ke známému "zavařování do sklenic", které bylo před lety rozšířené.
 
Kde jídlo skladovat?
Jídla nemusíte skladovat v lednici nebo v mrazáku. Stačí je odložit na suchém místě se stabilní teplotou, která nepřekročí +30 °C, a kde jídlo nepřijde do kontaktu s přímým slunečním světlem.

Chci si koupit jedzhned jídla, co mám udělat?
Můžete využít náš e-shop, kde si vyberete jídlo, vyplníte adresu a zvolíte si způsob dopravy a platby. Jídlo k vám putuje ihned po dokončení objednávky. A naše jídla najdete také v síti našich odběratelů: prodejen, kaváren čajoven a veganských bister. Nebo můžete svůj oblíbený podnik přesvědčit o třeba jen malé objednávce našeho jídla za velkoobchodní cenu. 
 
Jak dlouho trvá doručení? 
Jejich zabalení a odeslání probíhá bez zbytečného prodlení. Objednávky zadané do 9:00 v pracovní dny obvykle odesíláme ještě týž den. Další pracovní den vám je doručí kurýr Intime, nebo budou připraveny k vyzvednutí v Zásilkovně nebo Uložence
 
Jídlo jsem si už koupil. Jak ho mám ohřát?
Nejjednodušší variantou je ohřev jídla přímo v sáčku. Uzavřený sáček můžete ohřát v nádobě s teplou vodou nebo v rychlovarné konvici. Bariérový sáček obsahuje vrstvu hliníku, díky kterému se jídlo uvnitř sáčku rychle prohřeje. Právě kvůli hliníku však není možné jídlo ve stříbrném sáčku ohřívat v mikrovlnce. Další možností je vyklopit obsah sáčku do varné nádoby a za stálého míchání jídlo ohřát podle vašich konkrétních možností. Rýžové pokrmy od Tildy jsou naproti tomu baleny právě tak, aby se daly ohřát v mikrovlnce.

Jsem prodejce a mám zájem o spolupráci. Co mám udělat?
Neváhejte nás kontaktovat! Stále rozšiřujeme síť našich prodejních míst. Každý obchod, který pravidelně odebírá naše jídla, je zveřejněn na našem webu, takže ho vidí i naši zákazníci. Kontaktovat nás můžete na info@jezhned.cz
 
Mám jinou otázku. Co mám udělat?
Neváhejte nás kontaktovat mailem na adrese info@jezhned.cz,pokud jste zde nenašli odpověď.